Apie Diamond Cosmetics Line

Nagų kosmetika mylintiems savo darbą

Profesionalų sukurta kosmetika profesionalams

Plati gelinių nagų lakų spalvų paletė

Puikus kainos ir kokybės santykis

Viskas, ko reikia manikiūro-pedikiūro meistrui

Apie Diamond Cosmetics Line

Nagų kosmetika mylintiems savo darbą

Diamond Line – tai internetinė parduotuvė, kurioje nagų grožio entuziastai atranda įkvepimą ir kokybiškas priemones savo meistriškam darbui. Mes, kaip manikiūro, pedikiūro ir nagų dailės ekspertai, žinome, jog puikus rezultatas priklauso nuo aukštos kokybės priemonių ir patikimų tiekėjų.

Profesionalų sukurta kosmetika profesionalams

Plati gelinių nagų lakų spalvų paletė

Puikus kainos ir kokybės santykis

Viskas, ko reikia manikiūro-pedikiūro meistrui

Išsiskleiskite su Diamond Line – mūsų produktai ne tik puošia, bet ir tobulina Jūsų meistriškumą

Tikimės, kad mūsų produkcija ne tik padės jums pasiekti norimus rezultatus, bet ir įkvėps naujiems, drąsiems grožio sprendimams.

Internetinė nagų grožio priemonių parduotuvė manikiūro ir pedikiūro specialistams

Mes siūlome platų produktų asortimentą, pritaikytą įvairioms nagų priežiūros paslaugoms. Pas mus rasite viską, ko reikia profesionaliam manikiūrui, pedikiūrui, nagų dizainui ir nagų dailės kūrimui.

Mūsų pagrindinis akcentas yra gelinis lakavimas. Diamond Line geliniai lakai pasižymi aukščiausia kokybe, dėl ko yra pripažinti manikiūro specialistų visame pasaulyje. Gelinių lakų kolekcija apima daugybę spalvų ir atspalvių, kad kiekvienas klientas galėtų rasti savo norimą spalvą ir efektą.

Manikiūras ir pedikiūras - tai ne tik grožio paslaugos, bet ir sveikatos palaikymo priemonės. Diamond Line produktai nagams yra sukurti remiantis naujausiomis technologijomis ir atitinka visus saugumo reikalavimus. Mūsų nagų priežiūros priemonės padeda užtikrinti nagų sveikatą bei grožį, o kokybiški geliniai lakai garantuoja ilgalaikį rezultatą.

Diamond Line nagų dailės priemonės leidžia kurti unikalius nagų dizainus, įgyvendinant bet kokias klientų idėjas. Mes siūlome įvairius dekoratyvinius elementus, šablonus, blizgesius ir daugiau. Nagų dizainas tampa tikra menine išraiška, o mūsų produktai padeda kiekvienam specialistui atskleisti savo kūrybinius talentus.

Apsipirkite Diamond Line internetinėje nagų gaminių parduotuvėje ir užtikrinkite savo klientams puikų manikiūrą ir pedikiūrą. Mes nuolat atnaujiname asortimentą ir siūlome naujus gelinių lakų atspalvius bei nagų dailės priemones, kad galėtumėte pasiūlyti klientams naujausias nagų dizaino tendencijas.

Išsirinkite iš daugybės manikiūro, pedikiūro ir nagų dailės priemonių ir įrankių

Dildės (34)

Priauginimas (105)

Elektros prietaisai (20)

Įrankiai (390)

Geliniai lakai (1127)

Bazės ir topai (74)

Teptukai (49)

Dizainui (134)

Nagų paruošimui ir priežiūrai (41)

Higiena (32)

SPA linija pėdoms ir rankoms (79)

Rinkiniai (2)

Diamond Line ištakos – Nagų Grožio Mokymo Centras Šiauliuose

„Nagų grožio mokymo centras” įkurtas 2014 metais, Šiauliuose, su misija išugdyti kuo daugiau esamų ir būsimų manikiūro, pedikiūro meistrų bei suteikti galimybe šios profesijos mokytis aukščiausio lygio kursuose.

Didelė instruktorės darbo patirtis leidžia man mokymų metu perteikti jums naujausią metodinę medžiagą bei išmokyti jus ją tinkamai pritaikyti praktikoje. Visi mokymai susideda iš teorinės ir praktinės dalių, todėl teorinės dalies metu įgautos žinios iš kart bus pritaikytos praktikoje.

Mūsų mokymų kokybės patvirtinimas tai didelė mokinių gausa iš Lietuvos ir kitų pasaulio kampelių bei profesionaliai atlikti jų darbai. Mokymų metu dirbame su itin plačia „Diamond line” produktų linija, todėl visus iškilusius klausimus jums iš karto atsakysiu aš, šio prekinio ženklo ekspertė ir įkūrėja.

Šiuo metu mokymo centras atsinaujino ir įsikūrė naujose patalpose. Čia mokysitės moderniai pagal visus aukščiausius standartus atnaujintose manikiūro ir pedikiūro klasėse. Kviečiame atvykti mokytis pas mus, nes kartu pasieksime pačius geriausius rezultatus.

Gražių ir profesionalių darbų link, eikime kartu!

Mūsų partneriai