„Modeliuoto french elegancija“ kvalifikacijos kėlimo kursai meistrams

Kursas yra skirtas dirbantiems manikiūro meistrams bei tiems, kurie yra baigę bazinius nagų modeliavimo kursus 1 lygį ir nori tobulėti bei kelti savo kvalifikaciją. Jeigu dirbate su klasikinėmis nagų formelėmis, bet susiduriate su sunkumais, šis kursas yra puikus pasirinkimas.

Rezervuokite vietą mokymuose

Pr
An
Tr
Kt
Pn
Št
Sk
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

„Modeliuoto french elegancija“ kvalifikacijos kėlimo kursai meistrams

Kursas yra skirtas dirbantiems manikiūro meistrams bei tiems, kurie yra baigę bazinius nagų modeliavimo kursus 1 lygį ir nori tobulėti bei kelti savo kvalifikaciją. Jeigu dirbate su klasikinėmis nagų formelėmis, bet susiduriate su sunkumais, šis kursas yra puikus pasirinkimas Jums.

Šis tris dienas trunkantis teorinis ir praktinis kursas padės Jums išspręsti problemas, susijusias su nagų formų kūrimu, french šypsenėlės linijos proporcijomis, atlikti vieno lašo techniką ir darbo laiko sutrumpinimu. Sužinosite dailaus lakavimo paslaptis, įvaldysite teisingą medžiagos kiekio kontrolę bei dildžiavimo technikas.

Kursas yra skirtas meistrams, norintiems atnaujinti žinias ir išmokti naujos arkinių nagų modeliavimo technikos, dirbant ne tik su saloniniais nagų ilgiais, bet ir su vidutinio ilgio nagais. Mokymo metu patobulinsite savo žinias gelio, polygelio ir fast gelio technologijoje.

Dalyvavimas šiuose mokymuose leis Jums atnaujinti savo žinias, pakeisti senas darbo technikas naujomis, ištaisyti darbo klaidas ir sužinoti daug naujos informacijos. Jūsų darbas taps kokybiškesnis, o klientai ir Jūs patys džiaugsitės nuostabiai atliktu darbu.

Šis kursas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie siekia tobulinti savo įgūdžius, atlikti gražius ir madingus nagų dizainus bei įgyvendinti visus kliento bei savo pageidavimus.

Rezervuokite vietą mokymuose tel.nr. 865604433 arba mokymai@diamondline.lt

Kurso metu išmoksite:

 • Atlikti aparatinį manikiūrą;
 • Išmoksite dirbti su elektrinę frezą ir sukamaisiais instrumentais;
 • Atlikti kombinuotą manikiūrą;
 • Išmoksite dirbti su manikiūro žnyplutėmis ir žirklutėmis;
 • Sužinosite viską kaip teisingai, greitai ir kokybiškai atlikti pasirinktą manikiūro tipą;
 • Išmoksite idealiai lakuoti nagus su geliniais lakais iš po kutikulės;
 • Vyks praktinis atidirbimas su 2-jais modeliais per dieną;
 • Išlyginti natūralią nago plokštelę su medžiaga iki idealios, atstatyti nago architektūrą;
 • Lūžusio nago atstatymas ir laisvo nago krašto minimalus priauginimas;
 • French atlikimo technika, proporcijos, ideali šypsenos linija;
 • Kaip saugiai ir teisingai nuimti ir pakeisti medžiagą;
 • Teisinga instrumentų priežiūra;
 • Sužinosite kaip teisingai ir efektyviai atlikti Jūsų įrankių dezinfekciją ir sterilizaciją;
 • Sužinosite visas higienos normas ir taisykles dirbant su klientais salone.

Apie Nagų Grožio Mokymo Centrą

„Nagų mokymo centras” įkurtas 2014 metais, Šiauliuose, su misija išugdyti kuo daugiau esamų ir būsimų manikiūro, pedikiūro meistrų bei suteikti galimybe šios profesijos mokytis aukščiausio lygio kursuose.

Didelė instruktorės darbo patirtis leidžia man mokymų metu perteikti jums naujausią metodinę medžiagą bei išmokyti jus ją tinkamai pritaikyti praktikoje. Visi mokymai susideda iš teorinės ir praktinės dalių, todėl teorinės dalies metu įgautos žinios iš kart bus pritaikytos praktikoje.

Mūsų mokymų kokybės patvirtinimas tai didelė mokinių gausa iš Lietuvos ir kitų pasaulio kampelių bei profesionaliai atlikti jų darbai. Mokymų metu dirbame su itin plačia „Diamond line” produktų linija, todėl visus iškilusius klausimus jums iš karto atsakysiu aš, šio prekinio ženklo ekspertė ir įkūrėja.

Šiuo metu mokymo centras atsinaujino ir įsikūrė naujose patalpose. Čia mokysitės moderniai pagal visus aukščiausius standartus atnaujintose manikiūro ir pedikiūro klasėse. Kviečiame atvykti mokytis pas mus, nes kartu pasieksime pačius geriausius rezultatus.

Gražių ir profesionalių darbų link, eikime kartu!

Darutė Martinaitienė
„Nagų grožio mokymo centro” ir prekinio ženklo „Diamond line” įkūrėja