„Pradedančiojo“ manikiūro kursas 1 - lygis

Kursas skirtas pradedantiesiems, kurie nori išmokti dirbti su klientais teikiant manikiūro paslaugas, pradėti savo karjerą manikiūro srityje, dirbti sau ir turėti puikiai apmokamą darbą.

Rezervuokite vietą mokymuose

Pr
An
Tr
Kt
Pn
Št
Sk
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

„Pradedančiojo“ manikiūro kursas 1 - lygis - patys pirmieji žingsniai svajonės link!

Kursas yra skirtas ne tik pradedantiesiems, bet ir patyrusiems manikiūro mistrams, kurie siekia atnaujinti savo žinias, įsisavinti naujausias manikiūro technikas, efektyviai naudotis įvairiais manikiūro įrankiais bei saugiai dirbti su freza. Kursų metu dalyviai mokysis greitai, kokybiškai ir saugiai atlikti manikiūrą, pritaikyti metodus skirtingiems odos tipams, įskaitant ir pačias sudėtingiausias odos problemas. Be to, bus įvaldomos medžiagų valdymo subtilybės, tobulinamas lakavimas iš po odelės, taip pat mokomasi naujausių, šiuolaikinių dizainų tendencijų.

Kursų programoje yra numatytas gausus teorinės medžiagos dėstymas, tačiau ypatingas dėmesys skiriamas intensyviam praktiniam darbui su modeliais (du modeliai per dieną).

Sėkmingas manikiūro specialistas turi valdyti įvairias technikas, o šiame kurse išmoksite jų nemažai. Aparatinis ir kombinuotas manikiūras šiuo metu yra populiariausi atlikimo metodai, todėl įgūdžiai šiose srityse yra svarbūs siekiant profesionalumo.

Įgytos žinios ir patirtis kursų metu suteiks Jums galimybę teikti aukšto lygio paslaugas klientams, tokiu būdu padidinant Jūsų kompetenciją ir vertę rinkoje.

Rezervuokite vietą mokymuose tel.nr. 865604433 arba mokymai@diamondline.lt

Kurso metu išmoksite:

 • Atlikti aparatinį manikiūrą;
 • Išmoksite dirbti su elektrinę frezą ir sukamaisiais instrumentais;
 • Atlikti kombinuotą manikiūrą;
 • Išmoksite dirbti su manikiūro žnyplutėmis ir žirklutėmis;
 • Sužinosite viską kaip teisingai, greitai ir kokybiškai atlikti pasirinktą manikiūro tipą;
 • Išmoksite idealiai lakuoti nagus su geliniais lakais iš po kutikulės;
 • Vyks praktinis atidirbimas su 2-jais modeliais per dieną;
 • Išlyginti natūralią nago plokštelę su medžiaga iki idealios, atstatyti nago architektūrą;
 • Lūžusio nago atstatymas ir laisvo nago krašto minimalus priauginimas;
 • French atlikimo technika, proporcijos, ideali šypsenos linija;
 • Kaip saugiai ir teisingai nuimti ir pakeisti medžiagą;
 • Teisinga instrumentų priežiūra;
 • Sužinosite kaip teisingai ir efektyviai atlikti Jūsų įrankių dezinfekciją ir sterilizaciją;
 • Sužinosite visas higienos normas ir taisykles dirbant su klientais salone.

Apie Nagų Grožio Mokymo Centrą

„Nagų mokymo centras” įkurtas 2014 metais, Šiauliuose, su misija išugdyti kuo daugiau esamų ir būsimų manikiūro, pedikiūro meistrų bei suteikti galimybe šios profesijos mokytis aukščiausio lygio kursuose.

Didelė instruktorės darbo patirtis leidžia man mokymų metu perteikti jums naujausią metodinę medžiagą bei išmokyti jus ją tinkamai pritaikyti praktikoje. Visi mokymai susideda iš teorinės ir praktinės dalių, todėl teorinės dalies metu įgautos žinios iš kart bus pritaikytos praktikoje.

Mūsų mokymų kokybės patvirtinimas tai didelė mokinių gausa iš Lietuvos ir kitų pasaulio kampelių bei profesionaliai atlikti jų darbai. Mokymų metu dirbame su itin plačia „Diamond line” produktų linija, todėl visus iškilusius klausimus jums iš karto atsakysiu aš, šio prekinio ženklo ekspertė ir įkūrėja.

Šiuo metu mokymo centras atsinaujino ir įsikūrė naujose patalpose. Čia mokysitės moderniai pagal visus aukščiausius standartus atnaujintose manikiūro ir pedikiūro klasėse. Kviečiame atvykti mokytis pas mus, nes kartu pasieksime pačius geriausius rezultatus.

Gražių ir profesionalių darbų link, eikime kartu!

Darutė Martinaitienė
„Nagų grožio mokymo centro” ir prekinio ženklo „Diamond line” įkūrėja