Manikiūro kvalifikacijos kursas meistrams „Manikiūro PROFAS“

Kursas skirtas DIRBANTIEMS meistrams (su praktika), kurie nori atnaujinti savo žinias manikiūro srityje, tobulėti ir kelti kvalifikaciją. Taip pat nori išmokti naujų manikiūro technikų, kokybiškai jį atlikti, nebijoti ir lengvai susitvarkyti su bet kokio tipo odelėmis, net su pačiomis sudėtingiausiomis, suprasti kokį manikiūro tipą kokiam odos tipui pritaikyti darbe. Sužinosite kaip tobulai padengti plonai nagus, bet tuo pačiu, kad jie būtų tvirti nešiojimui su savaime išlyginančia rubber baze ir žinoma sužinosite visas idealaus lakavimo paslaptis.

Rezervuokite vietą mokymuose

Pr
An
Tr
Kt
Pn
Št
Sk
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5

Manikiūro kvalifikacijos kursas meistrams „Manikiūro PROFAS“

Šiame mokymų kurselyje ne tik atnaujinsite savo žinias, bet ir pakeisite senas darbo technikas naujomis, išsiaiškinsite klaidas, dėl kurių sunku pasiekti puikius rezultatus. Mokymų pabaigoje Jūsų darbe nebeliks pasikartojančių klaidų, baimių naudotis įrankiais ir svarbiausia – išmoksite naujų įgūdžių.

Kursas skirtas mokytis, plėsti bei atnaujinti savo žinias, taip pat ištaisyti darbe daromas klaidas ir sužinoti informaciją, kurios galbūt negavote kituose mokymuose.

Kurso programoje bus išmokstamos trys pagrindinės technikos: aparatinis ir kombinuotas manikiūras. Mokysimės naudotis įvairiais manikiūro antgaliukais, teisingai laikyti visus manikiūrui skirtus įrankius, taip pat tinkamai nukirpti antnagius su žirklutėmis ir žnyplutėmis. Kursas apima gausią teorinę medžiagą bei intensyvų praktinį darbą su modeliais, siekiant užtikrinti geriausią mokymosi patirtį.

Rezervuokite vietą mokymuose tel.nr. 865604433 arba mokymai@diamondline.lt

Kurso metu išmoksite:

 • Atlikti aparatinį manikiūrą;
 • Išmoksite dirbti su elektrinę frezą ir sukamaisiais instrumentais;
 • Atlikti kombinuotą manikiūrą;
 • Išmoksite dirbti su manikiūro žnyplutėmis ir žirklutėmis;
 • Sužinosite viską kaip teisingai, greitai ir kokybiškai atlikti pasirinktą manikiūro tipą;
 • Išmoksite idealiai lakuoti nagus su geliniais lakais iš po kutikulės;
 • Vyks praktinis atidirbimas su 2-jais modeliais per dieną;
 • Išlyginti natūralią nago plokštelę su medžiaga iki idealios, atstatyti nago architektūrą;
 • Lūžusio nago atstatymas ir laisvo nago krašto minimalus priauginimas;
 • French atlikimo technika, proporcijos, ideali šypsenos linija;
 • Kaip saugiai ir teisingai nuimti ir pakeisti medžiagą;
 • Teisinga instrumentų priežiūra;
 • Sužinosite kaip teisingai ir efektyviai atlikti Jūsų įrankių dezinfekciją ir sterilizaciją;
 • Sužinosite visas higienos normas ir taisykles dirbant su klientais salone.

Apie Nagų Grožio Mokymo Centrą

„Nagų mokymo centras” įkurtas 2014 metais, Šiauliuose, su misija išugdyti kuo daugiau esamų ir būsimų manikiūro, pedikiūro meistrų bei suteikti galimybe šios profesijos mokytis aukščiausio lygio kursuose.

Didelė instruktorės darbo patirtis leidžia man mokymų metu perteikti jums naujausią metodinę medžiagą bei išmokyti jus ją tinkamai pritaikyti praktikoje. Visi mokymai susideda iš teorinės ir praktinės dalių, todėl teorinės dalies metu įgautos žinios iš kart bus pritaikytos praktikoje.

Mūsų mokymų kokybės patvirtinimas tai didelė mokinių gausa iš Lietuvos ir kitų pasaulio kampelių bei profesionaliai atlikti jų darbai. Mokymų metu dirbame su itin plačia „Diamond line” produktų linija, todėl visus iškilusius klausimus jums iš karto atsakysiu aš, šio prekinio ženklo ekspertė ir įkūrėja.

Šiuo metu mokymo centras atsinaujino ir įsikūrė naujose patalpose. Čia mokysitės moderniai pagal visus aukščiausius standartus atnaujintose manikiūro ir pedikiūro klasėse. Kviečiame atvykti mokytis pas mus, nes kartu pasieksime pačius geriausius rezultatus.

Gražių ir profesionalių darbų link, eikime kartu!

Darutė Martinaitienė
„Nagų grožio mokymo centro” ir prekinio ženklo „Diamond line” įkūrėja